Kihla- ning abielusõrmuse koos kandmisest

Kihla- ning abielusõrmuse koos kandmine

Kuna inimeste elujärg on tunduvalt paranenud siis on ka kihlasõrmuste väärtus palju kasvanud. Väga populaarseks on muutunud soov abielusõrmust ühes sõrmes koos kihlasõrmusega kanda. Paraku ei ole see niisama lihtne, et ostaks mingi sõrmuse, mis meeldib ja hakkamegi kahte sõrmust koos kandma.
Kihlasõrmused on üldiselt suurema tasapinnast kõrgema kivi ning kivi kastikuga, kui selle kõrvale lisada tavaline abielusõrmus siis mõnede aastatega hakkab abielusõrmus kihlasõrmust lõhkuma. Kihlasõrmus on üldiselt ühes asendis aga abielusõrmust me nii ei kontrolli, see ikkagi ringleb ning sööb kihlasõrmuse kivikastikusse sisse. Kui mitte piisavalt kiiresti reageerida siis ei saa ka enam kihlasõrmust päästa vaid tuleks täiesti uus sõrmus teha. Seda meist keegi ilmselt ei soovi sest kihlasõrmus on ju ikkagi suurema sümboolse tähendusega kui tavaline kingitud ehtesõrmus.
Küll aga on lahendus kuidas kaht sõrmust koos kanda. Abielusõrmus tuleb teha selline, et see kopeerib kihlasõrmuse kuju. Selliselt ei hakka abielusõrmus ringlema, kui natuke liigub siis ise juba kontrollite olukorda ja panete sõrmuse ilusti uuesti paika.
Mul on tehtud tööde all palju erinevaid variante kuidas sõrmused koos olles välja hakkavad nägema. Abielusõrmuse valmistangi ma siis juba täpselt vastavalt Teie soovidele ning kihlasõrmuse eripäradele.
Siinkohal ongi kõige lihtsam tulla konsultatsioonile ning siis saab juba täpselt sellise sõrmuse valmistada, mis kestab aastaid ning näeb ilus ja väärikas välja.